UA-70801520-1

#Duyurular

» ÖZELÇİ SERVİS İLE SİZLERE DAHA KALİTELİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRDİK.

» Facebook Sayfamızı beğenebilirsiniz

» Yeni Web Sitemiz Yayına Girmiştir.

» Yeni Yılda Periyodik Bakımlarınız'da Ve Mekanik İşçiliklerde %30 Varan İskontolar

» Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

» Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı

#Döviz Kurları

 • #

  Euro

  : TL
 • #

  Pound

  : TL
 • #

  USD

  : TL

#Adres

ÖZELÇİ SERVİS İçerenköy, Bostancı Oto Sanayi Sitesi Değirmenyolu Cad. C Blok No:15-17, 34758 Ataşehir/İstanbul


kumraloto1@hotmail.com

#Tel: 05330941022

#Fax: 02165752713

Kumral Otomotiv Kurumsal

Kurumsal

 

İstanbul Bostancı Sanayi Sitesinde Bulunan Kumral Oto Volkswagen Servisi 

Yıllar boyunca otomotiv sektöründe hizmet vermiş kadrosu bulunan ve bu tecrübesi ile volkswagen müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır.

Volkswagen marka binek ve ticari araçların satış ve servis hizmetlerinin verildigi volkswagen Servisi Kumral Otomotiv, alanında birçok ilklere imza atan kuruluş olarak, sektördeki yerini almıştır.

Volkswagen Servisi Kumral Otomotiv Departmanı olarak bizler, volkswagen markalı araçlarınızın kalite devamlılığı ve siz müsterilerimizin sürüş güvenligi için hizmet vermekteyiz.

Araçlarınızla ilgili arıza bildirimleriniz mümkün mertebe en az zaman kaybı ile giderilebilmesi için en yoğun tempo ile çalışıyoruz.

Volkswagen Servisi Kumral Otomotiv`in vizyonu, müsteri beklentilerini aşmak ve projesi tamamen kendisine ait uygulamalarla hizmette farklılık yaratmaktır; bu vizyonumuz 'Burada her şey sizin için' sloganında ifadesini bulmaktadır.

 

 

İLKELERİMİZ
 
Öncelikle sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yasal mevzuat ve şartlara ödün vermeden uymak.
Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın düşüncelerini alıp onların projelerimize katılımlarını sağlamak.
Faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak bunları önleme kültürünü yerleştirmek.
Geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak.
Doğru, verimli fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek, bu doğrultuda şirkete nitelikli insanlar kazandırmak, personele göre iş değil, kurumsal yapı içindeki niteliklerine uygun personel alımı yapmak, yeni personeli deneyimli, profesyonel, nitelikli personelin yanında usta-çırak ilişkisi içinde çalıştırmak, çıraklık eğitimini tamamlayan personele organizasyon içindeki yetki ve sorumluluğu vermek.
Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek, yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.
İyi yetişmiş ve deneyimli bir kadroyla çalışarak üstün teknoloji ve üretim olanaklarını kullanarak projelerimizi profesyonelce planlayıp uygulamak.
 
Sloganımız: İnsana Yatırım, Ekip Çalışması, Dürüstlük ve Güvenilirliktir.

İLKELERİMİZ
 

 • Öncelikle sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek.
 • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yasal mevzuat ve şartlara ödün vermeden uymak.
 • Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın düşüncelerini alıp onların projelerimize katılımlarını sağlamak.
 • Faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak bunları önleme kültürünü yerleştirmek.
 • Geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak.
 • Doğru, verimli fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek, bu doğrultuda şirkete nitelikli insanlar kazandırmak, personele göre iş değil, kurumsal yapı içindeki niteliklerine uygun personel alımı yapmak, yeni personeli deneyimli, profesyonel, nitelikli personelin yanında usta-çırak ilişkisi içinde çalıştırmak, çıraklık eğitimini tamamlayan personele organizasyon içindeki yetki ve sorumluluğu vermek.
 • Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek, yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.
 • İyi yetişmiş ve deneyimli bir kadroyla çalışarak üstün teknoloji ve üretim olanaklarını kullanarak projelerimizi profesyonelce planlayıp uygulamak.
 •  İnsana Yatırım, Ekip Çalışması, Dürüstlük ve Güvenilirliktir.

 

© 2021 - istanbulvolkswagenservisi.com bir Taner KUMRAL ürünüdür.